23.04.2021
Nawigacja
· Strona główna
· Facebook
· Forum

· Artykuły
· Borowiacki MnO
· MnO Depniemy
· InO Boruta
· CzKTWiP "Biegaczowaty"
· Mistrzostwa LO
· Traper Roku
· Aleja Sław
· Galeria zdjęć
· Kontakt
STK na Facebooku
Linki
LO Czersk
Puchar Borów Tucholskich
Star Worms
KInO Neptun Gdańsk
Komisja InO przy ZG PTTK
Pomorska Komisja InO
KDH Czarne Stopy
UKS Włóczykij Osiek
Bractwo Czarnej Wody z Osia
Harpagan
Opencaching.pl
Marcin Wicia Witkowski
Marcin Wicia Witkowski
Student prawa na UWM-ie w Olsztynie

1. Jak rozpoczęła się Pana przygoda z InO ?:
Moja przygoda z InO zaczęła się bardzo standardowo jak na "Czerszczaka" - od Borowiackiego. W 2004 roku, w maju podszedł do mnie Patryk Bober i rzekł "Idziemy na marsz na orientację w weekend". Nie wiedziałem o co kaman, z czym to się je i o co mu chodzi ale poszedłem. Za pierwszym razem jakoś nie za bardzo się wkręciłem - następną imprezą był dopiero kolejny Boro w 2005. roku.
2. Proszę powiedzieć, które marsze zapadły Panu najbardziej w pamięci i dlaczego?
Jest wiele takich imprez. IV Borowiacki - dlatego, że był pierwszy; XVI Mistrzostwa PL w Nocnych MnO - pierwsze mistrzostwa i start z Gromusiem, XXX DMP - pierwszy tak daleki wyjazd i genialna baza w klasztorze, VII Boro - pierwsza moja trasa. Generalnie każda impreza ma coś w sobie co warto zapamiętać.
3. Jak zachęci Pan młodych ludzi, aby zainteresowały się taką formą spędzania wolnego czasu jak InO?
Staram się szerzyć inicjatywę na każdym kroku. Opowiadać wszędzie co tak naprawdę robię i z czym to się je a przede wszystkim namawiać do startów. Większość imprez które zorganizowałem była przepełniona różnego rodzaju łamigłówkami (a młodzi je lubią), które przedkładam nad długość trasy oraz jej skomplikowanie terenowe - te zdecydowanie odstraszają.
4. Jakie jest Pana hobby, oprócz InO?
Poza InO moim hobby jest InO. A tak poważnie to staram się poskładać swoje życie tak aby wszystko co robię stało się moim hobby. Lubię złapać kamerę, obejrzeć film, zagrać w sapera, ułożyć pasjansa a ostatnio moim najciekawszym i najbardziej wciągającym hobby jest udzielanie pomocy prawnej ludziom potrzebującym.
Wicia w oczach Szoguna
Nie pamiętam już dokładnie kiedy poznałem Wicię. To muszą być stare, zamierzchłe czasy kiedy dinozaury chodziły po ziemii. I od tego czasu dużo się zmieniło, a Wicia jak siedział po uszy w InO tak siedzi. Tylko, że jeszcze bardziej, mocniej i intensywniej. Dziś wkład Dużego/Starego (tak go czasem nazywam, żeby jakoś odróżnić go od brata, którego notabene również wkręcił w marsze) w nasz inowski światek jest niedoceniony. Wystarczy wspomnieć tylko o imprezach wyrastających jak grzyby po deszczu czyli WICInO, które stały się nieodłącznym elementem mini pucharów. Zresztą, również dzięki Wici idea mini pucharów została zapoczątkowana właśnie poprzez pierwsze WICInO. Dołożymy jeszcze do dorobku Wici Depniemy oraz masę startów w PP, a jawi nam się obraz starego (stażem oczywiście) inowskiego wygi, który w tym momencie jest jednym z najjaśniejszych punktów LUKS Polu! I to pomimo, że siedzi teraz w Olsztynie, ale co tam, ciałem w Olsztynie, ale sercem jest tu u nas cały czas. Podejrzewam, ze nie będziemy musieli długo czekać aż Wcia zostanie jakimś prezesem albo coś takiego. O tak, Wicia to jest prezes. Dokładnie, prezes. Łubudubu.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: Atema
Run, Forest, Run
Własną Drogą
Wygenerowano w sekund: 0.03 212,660 Unikalnych wizyt