05.08.2021
Nawigacja
· Strona główna
· Facebook
· Forum

· Artykuły
· Borowiacki MnO
· MnO Depniemy
· InO Boruta
· CzKTWiP "Biegaczowaty"
· Mistrzostwa LO
· Traper Roku
· Aleja Sław
· Galeria zdjęć
· Kontakt
STK na Facebooku
Linki
LO Czersk
Puchar Borów Tucholskich
Star Worms
KInO Neptun Gdańsk
Komisja InO przy ZG PTTK
Pomorska Komisja InO
KDH Czarne Stopy
UKS Włóczykij Osiek
Bractwo Czarnej Wody z Osia
Harpagan
Opencaching.pl
DMP w TInO w Czersku!

W roku w, którym Sekcja Turystyki Kwalifikowanej LUKS Pol będzie obchodziła swoje 10 lecie, na terenie Czerska i okolic odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Turystycznych Imprezach na Orientację, największa tego typu impreza w naszym kraju (w DMP w 2009 roku wzięło udział około 150 osób w 13 drużynach). Organizacji tego przedsięwzięcia w 2010 na naszych terenach podjął się Odział PTTK Gdańsk przy współudziale naszego klubu. Jest to nie lada wyróżnienie dla nas oraz okazja dla wszystkich do startu w imprezie rangi mistrzowskiej. Sekcja Turystyki Kwalifikowanej już kompletuje skład aby wystartować w tych zawodach. Nie znany jest jeszcze dokładny sztab organizacyjny oraz dokładne umiejscowienie bazy zawodów, ale trzeba pamiętać, że Mistrzostwa odbędą się dopiero za parę miesięcy (24-26.09.2010r.). Członkowie Sekcji na stronie www.stkczersk.xwp.pl będą starali się na bieżąco informować o postępach w pracach nad DMP.

A już w przyszłym tygodniu (27-28.11) w Kaliskach odbędzie się ostatnia runda tegorocznej edycji Pucharu Borów Tucholskich, III RnO "Wygoniec". Więcej o tym wydarzeniu na naszej stronie stronie na stronie organizatorów - Kaliskiej Drużyny Harcerskiej www.harcerze.kaliska.pl. Spotkanie organizacyjne - już tradycyjnie w czwartek przed marszem (26.11) na długiej przerwie w sali geograficznej. Pisemka do odebrania u profa Billa.


Z Inowskim pozdrowieniem!

Wicia
III RnO "Wygoniec"
Już w dniach 27-28 listopada, w Kaliskach odbedzie się III Rajd na Orientacje "Wygoniec", organizowany przez KDH "Czarne Stopy". Zapraszamy wszystkich do udziału!

REGULAMIN

XXXII Podkurek - Relacja
W dniach 23-25 października towarzysze R. Literski, M. Szpręga oraz M. Witkowski brali czynny udział w zawodach rangi Pucharu Polski w Łochowie Podkurek 2009 organizowany przez Warszawskie środowisko InOwskie.
UWAGA! Zmiana terminu!
III Rajd na Orientację "Wygoniec" odbędzie się w dniach 27-28 listopada, a nie 21-22, jak zakładano wcześniej. Do zobaczenia na starcie. Niedługo komunikat startowy.
Traper Roku 2010 - klasyfikacja
Oto klasyfikacja przejściowa konkursu na "Trapera Roku 2010": link.


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 30
· Najnowszy użytkownik: Atema
Run, Forest, Run
Własną Drogą
Wygenerowano w sekund: 0.04 217,965 Unikalnych wizyt